تولید سفارشی

تولید سفارشی

استفاده از محصولات نرم افزاری آماده به کار و از پیش مهندسی شده دارای بالاترین اولویت هستند، ولی گاهی پیش می آید که محصول مورد نیاز برای یک فعالیت خاص با شرایط و نیازمندی های آن کسب و کار هماهنگی ندارد، به همین خاطر تولید نرم افزار سفارشی راه حل مناسبی خواهد بود.
باید توجه داشت که تولید نرم افزار سفارشی معمولا آخرین راه حل است، زیرا بسیار پر هزینه و مشکل خواهد بود. بر خلاف دیدگاه عمومی که نوشتن یک نرم افزاری بسیار ساده و ارزان تلقی میشود، تولید نرم افزاری کارا و مناسب که بتواند با نیازهای حال و آینده سازگار بوده و درعین حال با استانداردهای روز نیز هماهنگی داشته و بتواند در بلند مدت پاسخگوی نیازها باشد، فرایندی مشکل، زمان بر و پر هزینه است.

تولید نرم افزار سفارشی به درد چه کسانی میخورد؟

  1. اگر کسب و کاری دارید که نیاز به راه حل های نرم افزاری دارد، و طبق تحقیقات شما، نرم افزارهای موجود در بازار کمتر از ۷۰ درصد با نیازهای شما مطابقت دارند، در آن صورت تولید نرم افزار سفارشی میتواند مورد توجه شما باشد.
  2. زمان بندی طراحی و تولید یک نرم افزار سفارشی ممکن است بسیار طولانی و با تاخیر همراه باشد. اگر کسب و کار شما به واسطه تاخیر دچار آسیب میشود، تولید نرم افزار سفارشی را جزو گزینه های بلند مدت خود قرار دهید و سعی کنید جایگزین های موقتی را مورد استفاده قرار دهید.
  3. تولید نرم افزار سفارشی بسیار پر هزینه است. در صورتی که یک نرم افزار را بتوان با قیمت X تومان از بازار تهیه کرد، تولید همان نرم افزار با استانداردهای روز و کیفیت مناسب حداقل ۵X هزینه در بر خواهد داشت.
  4. وقتی یک نرم افزار را از بازار تهیه میکنید، تا مدتی که هزینه پشتیبانی آن را پرداخت میکنید، بروزرسانی ها و رفع اشکالات آن را نیز در اختیار خواهید داشت. ولی در صورتی که یک نرم افزار سفارشی را تهیه میکنید، هر قابلیت جدید و یا بروزرسانی نرم افزاری به احتمال زیاد با هزینه برای شما همراه خواهد بود.

اگر تمام خدمات و محصولات آماده تیم را بررسی کرده اید، و فکر میکنید که همه نکات بالا در نظر گرفته شده، می توانید درخواست مشاوره یا سفارش برای تولید یک نرم افزار تولید سفارشی بدهید.عکس اعضای تیم نرم افزاری گیلاس
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم، موجیم که آسودگی ما عدم ماست

آدرس:

خوزستان، اهواز، دانشگاه شهید چمران، مرکز رشد واحدهای فناور، طبقه اول، اتاق ٣٢

شماره تماس:

۰۹۱۲۰۱۳۱۹۶۷ - ٠٩١٦٣١٥١٩٦٧ - (۱۴۰)٠٦١٣٣٣٣٤٢٣٢

پست الکترونیکی:

info@gilasweb.ir

حق نشر ۲۰۲۴ © - کلیه حقوق این وب سایت متعلق به تیم نرم افزاری گیلاس - طراحی وب تخصصی می‌باشد.